Komunikat
11 grudnia 2017
Komunikat
7 maja 2018
Pokaż wszystko

Komunikat I

Aktualnie prowadzimy już akcje wstępnego odbioru technicznego mieszkań. Poniżej podaję terminy dla poszczególnych bloków.

Blok nr 1 oraz 2  – od 15 do 26 stycznia 2018

Blok nr 3 do 4 od 26 stycznia do 8 lutego 2018

Blok 5 i 6 od 8 lutego do 17 lutego 2018

O dokładnym terminie i godzinie zostaną Państwo poinformowani telefonicznie lub e-mail’owo przez biuro sprzedaży. Na skrzynkę e-mail’ową otrzymają Państwo także zaświadczenie do zakładu energetycznego, który wraz z protokołem odbioru pozwoli podpisać umowę na licznik. W czasie odbioru zostaną Państwu przekazane wkładki antywłamaniowe do drzwi mieszkania,  klucze do piwnic oraz skrzynek z wodomierzami. W terminie późniejszym otrzymają Państwo klucze do części wspólnych budynków.

Komunikat II

Akty notarialne: Podpisywanie aktów notarialnych odbędzie się w kancelarii Pani notariusz Marii Smólskiej (ul. Dąbrowszczaków 18/4, tel.: 527 3230, kontakt z p. Zbyszkiem). O terminie zostaną Państwo poinformowani oddzielnym e-mailem. Termin ten będzie uzależniony od uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu.

Cena aktu notarialnego uzależniona jest od wielkości mieszkania i wynosi od 1 200 zł do 1 500 zł za mieszkania II poziomowe. W tej cenie jest koszt aktu, założenia księgi wieczystej, wypisów oraz podatek VAT. Koszt garażu 629 zł za mały, 752 zł za garaż duży.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania co do aktów – pełnomocnictwa, darowizny itp., proszę kontaktować się z kancelarią. Przed podpisaniem aktów otrzymają Państwo do wglądu projekt tego dokumentu.

Mieszkania będą w akcie wyodrębnione z piwnicą przynależną do lokalu oraz z ułamkową częścią gruntu. Garaże będę stanowiły oddzielną nieruchomość i podobnie jak mieszkanie będzie wyodrębnione. 

Komunikat III

Opłaty czynszowe w formie ryczałtowej będą płacone od miesiąca marca 2018 roku. Woda będzie rozliczana ze stanu licznika lokatorskiego, natomiast CO w pierwszy sezonie rozliczane będzie ryczałtowo. Szczegółowe informacje na temat opłat czynszowych w następnym komunikacie.

Z poważaniem,

Zarząd USM