SM Uniwersytecka to wygoda mieszkania poparta doświadczeniem

 

Nasze osiedle położone jest w otoczeniu przyrody, z dala od wielkomiejskiego gwaru, co daje możliwość znalezienia czasu dla siebie i dla rodziny, nie rezygnując z bliskości miasta. Całe osiedle wypełnia starannie zaprojektowana zieleń. Osiedle zaprojektowane jest tak, by przy jak największym bezpieczeństwie, dać Państwu jak największy komfort.

 

okolice
Okolice

Bliskość jeziora Bartąg daje możliwość aktywnego spędzania czasu w sezonie letnim. Natomiast zimą, miłośnicy rekreacji będą mogli korzystać z położonego w pobliżu wyciągu Kartasiówka.

olsztyn
Komunikacja

Dogodna komunikacja dla każdego. Przystanek autobusowy przy samej działce. Odległość do ul. Wilczyńskiego 2.5 km, do Kortowa 5.5 km, do ulicy Warszawskiej 3 km.

sklepy
Zaplecze usługowo- handlowe

W pobliżu osiedla planowana jest budowa nowego sklepu spożywczego, do Intermarche lub Biedronki nasi mieszkańcy dotrą w ciągu 5 min (2,5 km).

dzieci
Pamiętamy również o najmłodszych

2 place zabaw dopasowane do potrzeb dzieci w każdym wieku  oraz siłownia zewnętrzna - to nie jedyne atuty osiedla. W pobliżu znajduje się żłobek i przedszkole oraz szkoła podstawowa.

Osiedle Platinium

Wszystkie mieszkania zostaną oddane Państwu w stanie deweloperskim - oznacza to, że w mieszkaniach znajdą Państwo m.in. ściany i sufity przygotowane do malowania, okna wraz z wewnętrznymi parapetami, antywłamaniowe drzwi wejściowe, a także podłączenia do instalacji i mediów. Duże okna oraz przestronne balkony spowodują, że mieszkania będą doskonale doświetlone.

Tym z Państwa, którzy oczekują czegoś więcej oferujemy mieszkania na najwyższych piętrach posiadające przestronne poddasza, a także gwarantujące widoki oraz przestrzeń, jakiej nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

Co więcej, dajemy możliwość zaaranżowania własnej przestrzeni- dzięki wskazaniu usytuowania ścianek działowych, mogą Państwo dostosować mieszkanie do własnych potrzeb. Dla zwiększenia komfortu naszych mieszkańców wszystkie budynki wyposażone są w windy, co więcej nasi mieszkańcy mają do dyspozycji ogólnodostępne zewnętrzne miejsca parkingowe.

Plan Osiedla Platinium